Boty v obchodě Fjäl Räven

Fjäl RävenHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Před více než 50 lety, přesně v roce 1960, Ake Nordin založil společnost jménem Fjällräven.
Od té doby jsme vyvíjeli outdoorové vybavení s cílem zpřístupnit přírodu širší veřejnosti.Z malého sklepa v brnskeldsviku postupně rozšířili do všech koutů světa.
V prodejně najdete funkční a technické oblečení pro pobyt v přírodě, turistiku, ale i pohodlné a kvalitní oděvy pro každodenní nošení. Dominantou obchodu je léty prověřená švédská značka Fjällräven, v jejímž sortimentu mimo oblečení naleznete batohy, stany, spacáky a spoustu doplňků, které svým technickým zpracováním patří k nejlepším na trhu.
Dále nabízíme velice kvalitní, ručně šitou, německou obuv Hanwag, prémiové high-alpine gore-texové oblečení Tierra a doplňky značek Primus a Brunton, které Vám výrazně zpříjemní pobyt v přírodě. Vybrat si můžete ze široké škály výrobků, bez kterých se správný turista a milovník přírody neobejde.
Ze všeho outdoorového vybavení, uloženého ve skříni, oblečení obvykle vyvolává nejvíce vzpomínek. Ošoupaná kolena na deset let starých kalhotách či obnošené knoflíky na starých bundách jsou svědky dobrodružství na turistických stezkách, v horách a hluboko v lese. Čím lepší turistické oblečení, tím déle vydrží – a tím více příběhů nám může vyprávět. V souladu s touto myšlenkou jsou navrhovány Fjäl Räven výrobky, aby byly funkční a použité materiály dlouho vydržely.

Prodávané značky:

Najděte si nejbližší prodejny Fjäl Räven

Vyhledejte si prodejny a pobočky Fjäl Räven podle města a nákupního centra. Na portále onlineobuv.cz registrujeme prodejnu Fjäl Räven jednom obchodním centru v jednom městě.

 • Praha
  • NC Černý Most
   • Otevírací hodiny obchodů:
    pondělí - neděle: 09:00 - 21:00
   • Adresa obchodního centra :
    Chlumecká 765/6, 198 19 Praha – Černý Most

Napsat komentář k prodejně

Pokud máte zkušenosti s touto prodejnou kvalitou služeb, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.