Pánské sněhule

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pánské sněhule se využívají na zimu, přičemž muži nejvíce oceňují jejich praktičnost odolat vlhkosti, vodě a sněhu. Ale i v případě modelů pro muže je možné najít různé módnější kousky, které jistě zapadnou do stylu každého muže, přičemž několik výrobců dokazuje, že i sněhule mohou vypadat dobře.

Značka je značka?

Velmi populární jsou u nás některé značky jako například Kamik, Adidas, Crocs nebo Nike, přičemž v nabídce jsou různé druhy sněhulí od klasických kožených a stylových i na nošení do města, až po speciální sportovní a outdoor modely určené i do extrémních teplot a do náročného terénu.

Kde koupit

Ty nejlevnější modely prodávají i obuvi ve velkých obchodních řetězcích jako například Tesco. Samozřejmě nelze vynechat například Deichmann nebo jiné prodejny v obchodních a nákupních centrech. Stále častěji se na koupi využívá internet, například Heuréka umožňuje přehledné vyhledávání.

Jak vybírat

Pokud potřebujete sněhule na běžné nošení třeba jen tak na procházky do přírody a na nošení do města, pak vybírejte modely i v běžných prodejnách obuvi a volte spíše něco stylovější a elegantnější. Pro pravidelné chození do terénu a hlubokého sněhu však třeba zainvestovat a zvolit modely pro extrémní podmínky a vysokou odolnost vůči vodě.

Kamik Oslo WP

Pánské zimní sněhule Kamik Oslo WP jsou účelová nepromokavá vysoká obuv do těžších tetrénov a nízkých teplot. Jsou nepromokavé a nohu udrží v teple až do -75 ° C. Jsou vhodné pro myslivce, ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.