Dětské přezůvky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Přezůvky používají děti zejména ve školách, školkách, družinách, centrech volného času a na podobných veřejných místech. Většinou je vyrábějí specializované značky zaměřené na dětské přezůvky, ale samozřejmě je možné v obchodech nebo eshopech najít i známějších výrobců.

Santé, Fare a další

Mezi často hledané a nakupované přezůvky patří ty od výrobců jako Fare, Rak či Santé, přičemž v případě značky Santé jde i o známého výrobce zdravotní a ortopedické obuvi. Děti si mohou v obchodech s obuví vybrat i různé stylové přezůvky například s motivy animovaných pohádek.

Do školy a do školky

Do školy nebo do školky se hodí spíše přezůvky uzavřené, čili takové, aby dodávaly dětské noze potřebnou stabilitu při chození. Díky tomu může dítě například i běhat nebo se volně hrát v interiérech bez rizika úrazu například při vyzutí boty. Takové přezůvky upřednostňuje většina dětí.

Stylové i ortopedické

Samozřejmě obchody nabízejí různé modely. Může jít také o různé stylové pantofle nebo šlapky, ale takové přezůvky se nehodí jinam jako například na doma nebo do domácnosti. Pro děti, které mají zdravotní problémy například s vývojem chodidla, se dají zakoupit i dětské ortopedické přezůvky.

Santé N/661/201/79/78/19

Sante N/661/201/79/78/19 jsou pevné, kotníkové tenisky, se zapínáním na velkro. Vrchní materiál je pravá hladká kůže. Podšívku tvoří také pravá kůže. Podešev je z termoplastického kaučuku, ...

Fare 4115404

Fare 4115404 jsou dětské pantofle, ideální jako školní přezůvky. Tato přezůvková obuv je nízká, vyrobena z pevných textilií. Vrchní část obuvi je z barevného materiálu, který je se dá prát v ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.