Boty Aldo

AldoHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Aldo je úspěšná kanadská společnost, která prodává obuv a módní doplňky po celém světě. V současnosti je firma přítomna ve více než 80-ti zemích po celém světě. Kromě tradičních trhů (domácího kanadského a evropských) se značce daří i v rychle rostoucích asijských trzích, které jsou zdrojem podstatné části růstu.

Značka e vlastněná společností Aldo Group. Po celém světě má téměř 1600 specializovaných prodejen. Na části trhů firma provozuje vlastní obchody, na části jsou obchody provozovány formou franchisingu.

Z historie značky

Značku založil v roce 1972 Aldo Bensadoun - ze kterého jména pochází i samotný název. Byl z rodiny, která byla do prodeje a výroby obuvi zúčastněná po mnohé generace. Nešlo však o nic převratného. Jeho předkové se věnovali obuvi v Maroku a Alžírsku. Zpočátku nechtěl mít s prodejem obuvi nic společného. Osud to však představoval jinak. Naučil italsky, aby mohl přímo komunikovat s výrobci obuvi v Itálii. Díky tomuto se mu podařilo získávat zboží přímo od výrobců. Toto mu umožnilo si otevřít první obchod věnovaný výhradně značce Aldo v roce 1978 v kanadském Montrealu.

V současnosti společnost Aldo Group provozuje množství dalších značek. Obuv  a boty Aldo je pouze tou nejznámější z portfolia firmy. Ze značkou je úzce spojena i značka Call it Spring - která se věnuje vývoji a prodeji módních doplňků. I tato značka provozuje samostatné obchody.

V roce 2012 společnosť podepsala smlouvu s Madonnou, která firmě zajistila exkluzivní kolekci Truth or Dare od Madonny. Módní kolekce byla slavnostně představena v mnoha velkých amerických obchodních domech. Kolekce od Madonny je důkazem, že Aldo chce ve světě módy skutečně hrát první ligu.

U nás jsou prodejny Aldo shoes například ve městěch Brno, Plzeň a Praha, kde najdete boty a obuv pro každou příležitost a dají se koupit i přes e shop.

Oficiální stránka značky: aldoshoes.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Aldo ve Vašem okolí.

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.