Dětské kopačky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na sportování pro nejmenší a na míčové hry jsou určeny dětské kopačky. Ty nabízejí jednak sportovní obchody, ale i několik prodejen s dětskou obuví, které mají širší sortiment. Většinou jsou v nabídce nejznámější značky kopaček, přičemž každý model se může specializovat na něco jiného.

Volejbal, fotbal, házená

Několik výrobců se specializuje právě na tyto tři druhy sportů a také proto lze nalézt kopačky buď multifunkční, čili na několik sportů, nebo na druhou stranu i modely, které se hodí pouze na jeden druh sportu, nejčastěji na fotbal. Zde je třeba ještě rozeznávat mezi modely indoor a outdoor.

Za dobrou cenu …

Výprodej nabízí možnost koupit si i jinak drahé značkové kopačky za poměrně přijatelné ceny a mnoho lidí hledá na internetu. Akce může být v běžných i internetových sportovních prodejnách a je už jen otázkou času, jak ji využít a kdy. Eshopy ale i bazary nabízejí také velký výběr.

Jaké značky vybírat?

Nejčastěji se prodávají značky Nike, Adidas a Puma. Tito výrobci mají nejširší výběr modelů různých kopaček, od klasických, přes turfy až po multifunkční modely bot. Velikost je nejčastěji v rozmezí od 25 do 36, neboť větší modely jsou již určeny pro mládež nebo dorost.

Adidas Samba Suede

Adidas Samba Suede jsou dětské halové kopačky, určené např.. na sálový fotbal, volejbal, házenou a pod. Vrchní část bot je vyrobena ze semiše - kůže nubuk. Podešev je gumová, poskytuje výbornou ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.