Unisex tenisky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Unisex tenisky a botasky můžete najít v klasických kamenných i internetových obchodech a jde buď o sportovní, volnočasové nebo stylové modely tenisek, které jsou určeny pro obě pohlaví. Většinou tyto modely tenisek a botasek nosí zejména mladí lidé a mládež ve volném čase.

Plátěné i syntetické

Populární jsou zejména plátěné klasické tenisky značek Converse nebo Vans Old Skool, které jsou zaměřeny svým retro designem na cílovou skupinu mladých lidí, kteří mají rádi originální styl. Také je ale docela populární i model syntetických tenisek, které vyrábějí zejména značky zaměřené na sportovní obuv.

Sportovní, basketbalové, stylové?

Nejčastěji se prodávají sportovní tenisky, basketbalové tenisky a různé volnočasové a stylové botasky určeny na běžné nošení, případně na skateboard a různé aktivity venku. Pro turisty nebo běžce je možné koupit i tenisky na běh, turistiku a outdoor a mnoho modelů je unisex a flexibilní použití.

Na jaro, léto i na podzim

Adidas, Nike, Puma, Reebok a další sportovní značky vyrábějí tenisky a botasky na každé roční období, čili i na chladnější podzim, ale i teplejší jaro a samozřejmě i na léto. Co se týče stylových tenisek a botasek, ty jsou určeny univerzální, ačkoliv ty plátěné se více hodí do teplejšího počasí.

Converse Chuck Taylor All Star OX/M9696C

Converse Chuck Taylor All Star tenisky jsou typické basketbalové tenisky, které jsou používány jako vycházková obuv. Tenisky jsou oblíbené zejména mezi teenagery a mladými lidmi, ať už muži nebo ženami. ...

Converse All Star unisex high top

Kdo by neznal klasické vysoké skejtové tenisky Converse All Star. Jsou z černého pevného plátěného materiálu, s kovovými kroužky v otvorech na bílé tkaničky, bílou, gumovou podrážku a efektní Converse ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.