Dětské polobotky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dětské polobotky nosí chlapci i dívky a jsou určeny na méně náročné nošení například někam do města, do obchodních center, na vycházky, rozhodně však ne do náročnějšího terénu někam do přírody. Velký výběr modelů zaručuje možnost vybrat si polobotky pro dítě na míru.

Na šněrování i suchý zip

Obvyklé vázání polobotek je na klasické tkaničky, ale protože při dětských může být šněrování obtížnější nebo se to dětem kvůli nedostatku času nechce řešit, mnoho výrobců přichází v možností suchého zipu nebo různých cvoků či přezek. Pozor však při výběru kvalitního a odolného vázání.

Do každého počasí?

Ne všechny modely polobotek se ale hodí do každého počasí. Ty z běžných látek mohou například při větším dešti promoknout, v tomto jsou lepší kožené nebo z ekokůže. Dobrou alternativou mohou být i některé syntetické látky, ale při těchto polobotkách pak pozor na vzdušnost.

Nejhledanější značky

Mezi nejvíce preferované značky polobotek pro děti patří většinou ty, které podobnou obuv vyrábějí i pro dospělé. V kurzu jsou především značky jako Baťa, Rieker, Humanic, lasocka, Ecco či Timberland. Taková obuv se dá koupit v dražších prodejnách, ale například i v poměrně známém Deichmannu.

Miss Fiori Shelly Bow Shoes Childrens Girls Black

Černé elegantní a stylové dětské polobotky pro dívky vyrobené ze syntetické látky. Boty lze pohodlně prát v pračce, jsou lehké a dobře se nosí, přičemž jsou jednobarevné v černé barvě s ozdobnými ...

Baťa polobotky 321-2337

Tyto boty jsou značky Baťa, jsou to vycházkové dětské boty. Materiály jsou lepené, vrchní část bot je ze syntetiky (koženka), tak i podešev. Podšívku tvoří textilní materiál. Boty jsou určeny pro ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.