Baťa kozačky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Výběr dámských kozaček značky Baťa je skutečně pestrý. Hned na začátek si můžete zvolit, zda chcete elegantní kozačky na vysokém podpatku, nebo praktičtější na nízkém. Mezi ty nejelegantnější patří ty, které najdete v módní kolekci. Tato kolekce dámských kozaček se hodí na speciální příležitosti, do společnosti, na večírky a pod. Ideální je čistě černá barva.

Tip: Na podzim přichází do nabídky značky Baťa velké množství nových zimních kozaček, jejichž cena klesá na akciové hodnoty v posezónních měsících, na konci zimy, na jaře a v létě.

Stylová kolekce porkýva praktičtější využití a kozaček v ní najdete opravdu dostatek. Objevíte zde i elegantnější kousky, celokožené, z hladké lesklé kůže, ale hlavně výběr vysokých kozaček na běžné nošení. Dominují barvy dřeva, tmavší odstíny, žádné pestré barvy.

Dámská klasická kolekce kozaček Baťa je podobná stylové. Objevíte zde vše to, co už dobře znáte. Nemusíte zkoumat nové trendy, když máte ověřené ty staré, které jsou stále v módě.

Několik zajímavých kousků objevíte i v kolekcích urban fashion a speciál. Při druhé jmenované jsou připraveny, hlavně pro odvážnější dámy, modely z řady new western, punky a army.

Baťa 694-4325

Baťa 694-4325 jsou dámské kožené vysoké kozačky, ze stylové kolekce. Povrch tvoří hladká kůže tmavohnědé barvy. Holínky jsou na nízkém, 3 cm, podpatku, podešev má jemné vzorování, pro zachování ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.