Značkové boty

Kvalita značky obuvi závisí na několika faktorech. Pravděpodobně nejdůležitějším je způsob zpracování boty, způsob, jakým jsou jednotlivé části obuvi poskládané dohromady. Pro běžné spotřebitele je však prakticky nemožné rozpoznat způsob výroby bot. Jako laici prostě k tomu nemají znalosti. Z tohoto důvodu se většina spotřebitelů rozhoduje buď na základě značky nebo ceny. Člověk je tvor iracionální a předpokládá, že dražší věci jsou i kvalitnější věci. Ne vždy je to však pravda. V tomto světě plném dezinformací a nepřesností jsou to právě značky obuvi, které nám pomáhají se správně rozhodnout.

Za každou značkou stojí výrobce, většinou značka a výrobce jsou identické, avšak ne vždy to musí být tak, protože jeden výrobce může prodávat obuv pomocí více značek. Značky bot tak jsou v prodejne někdy u velice rozmanité.

Značkové boty pomáhají lidem kupovat kvalitu, protože takto mohou jednoduše porovnávat své zkušenosti s daným výrobcem se zkušenostmi dalších lidí. Takto by to mělo být v ideálním případě. Avšak množství lidí kupuje značkové obuvi z reprezentačních důvodů. Jinými slovy, prostě chtějí dát najevo, že nosí něco drahé, něco výjimečného.

Mezi nejznámější značkovou obuv patří výrobky od italského návrhářského domu Prada. Boty s logem Prady však patří mezi to nejluxusnější, co můžete na trhu s botami v současnosti najít.

Značky bot – seznam nejznámějších značek bot na světě:

3 4 5 A B C D E É E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

3

4

5

A

B

C

D

E

É

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z