Pánské žabky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na léto a do velmi teplého počasí se hodí pro muže pánské žabky, které nabízí velké množství výrobců obuvi a to i včetně známých sportovních značek nebo výrobců se zaměřením na elegantnější obuv. Ani žabky nejsou jen jednoho druhu a podle použití je jejich několik modelů.

K vodě i na volný čas

Velmi často se nosí žabky do vody, ať už k moři nebo k bazénu doma na zahradě. Jde o plážové modely žabek, které se vyznačují zejména jednoduchým tvarem a lehkostí při nošení. V nabídce prodejců jsou i sportovní žabky, například na léto, které mají zejména hrubší podrážku pro lepší stabilitu.

Adidas i Tommy Hilfiger

V nabídce značek je opravdu rozmanitý výběr různých druhů výrobců, ať už jde o známější sportovní značky jako Adidas, Everlast, Puma či Nike, případně o značky štýlovejších modelů jako jsou Tommy Hilfiger, Lacoste, Mustang či Rider. Některé jsou i rychleschnoucí nebo určené i na delší nošení.

Výprodej značek či noname?

Podobně jako u jiné obuvi, i zde platí, že za kvalitu se platí a proto mnoho lidí volí například různé akce nebo čeká na výprodej po sezóně. Řešením je pro některé i koupě žabek pro muže od méně známých značek nebo koupě neznačkové obuvi, nicméně zde platí, že většina modelů nevydrží více než jedno léto.

Gant Breeze

Pánské žabky Gant Breeze jsou stylové, značkové a pohodlné žabky od značky Gant. Žabky Gant Breeze patří mezi volnočasovou obuv. Textilní popruh upevněný koženým spojem vede přes nárt a mezi prsty. ...

Puma Epic Flip Flop

Pánské žabky Puma Epic Flip Flop poskytují maximální komfort díky polstrovaným vložkám. Měkký popruh přes nárt a mezi prsty neodírá kůži, což uvítá nositel zejména při delším nošení. Žabky ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.