Boty Tom Tailor

Tom TailorHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tom Tailor Group je německá společnost, která stojí za poměrně známou značkou Tom Tailor. V současnosti můžeme hovořit o tom, že to je globální značka. Firma se však soustředí zejména na evropské trhy, a to zejména na domácí německý.

Značka vyrábí a prodává oblečení, obuv a módní doplňky pro muže a ženy. Firma má v nabídce i věci pro děti či teenagery. Výrobky značky jsou ve střední cenové kategorii. Nemůžeme tak hovořit o tom, že Tom Tailor je luxusní značka.

Společnost prodává své výrobky různými distribučními kanály. Firma v současnosti vlastní téměř 250 vlastních obchod. Velká část produkce se prodává i přes internetové obchody. Dalších 155 obchodů funguje na základě franšízových smluv. Výrobky značky si můžete koupit také v dalších téměř 2000 neexkluzivní prodejnách v téměř 40 zemích po celém světě. Jak však již bylo řečeno, velká část prodeje se odehraje v domácím Německu av okolních zemích. Společnost Tom Tailor v současnosti zaměstnává po celém světě přibližně 1500 zaměstnanců. Ročním obratem kolem půl miliardy eur se firma řadí mezi středně velké obuvnické firmy.

Nabízí spotřebitelům své výrobky v několika produktových liniích:

  • pro muže na běžné nošení
  • pro ženy na běžné nošení
  • pro děti/malé velikosti
  • pánske džíny
  • dámske džíny

Pro každou produktovou linii Tom Tailor představuje každý rok 12 kolekcí. První sportovní kolekci firma představila v roce 1979. Do prodeje džínů se Tom Tailor pustil až v roce 1996. Zboží pro ženy začala firma veřejnosti nabízet až relativně nedávno - v roce 1999. První obchod v zahraničí byl otevřen v roce 1996. Zákazníci si mohou výrobky Tom Tailor koupit prostřednictvím internetu od roku 2006, kdy byl spuštěn firemní eshop.

Oficiální stránka značky: tom-tailor.eu
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Tom Tailor ve Vašem okolí.

Boty Tom Tailor v naší nabídce

Tom Tailor Varese_029

Nádherné dámské sandály na klínu značky Tom Tailor jsou zárukou kvality, komfortu a moderního designu. Sandály Tom Tailor jsou jako stvořené na teplé letní dny. Střih a pohodlný nastavitelný popruh na ...

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.