Sálové tenisky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Sálové tenisky a botasky se hodí například na házenou, volejbal, badminton, florbal ale například i fotbal a v nabídce sportovních obchodů a prodejen ať už na internetu nebo v klasických obchodech lze nalézt velký výběr rozličných tenisek a botasek pro haly, sály a indoor.

Nejen pro muže

Samozřejmě je ve většině případů sport doménou mužů a tak je největší výběr právě pánských tenisek, ale v nabídce jsou i dámské sálové tenisky a také dětské sálové botasky. Pro děti je možné si vybrat modely pro menší děti, ale i pro mládež a to tenisky pro kluky i pro holky.

Nejen známé značky

V nabídce značkové obuvi pro indoor dominují známé sportovní značky jako Puma, Adidas, Nike, ale lze nalézt i specializované značky pro některý druh obuvi jako jsou Asics, Joma nebo Diadora. I neznačkové tenisky do haly mohou nabídnout pohodlí a kvalitní vlastnosti, dokonce bývají i nejlevnější.

Jak vybírat

Halové botasky a tenisky by měly být v první řadě pohodlné, měly by mít protiskluzovou podrážku, pevnou kostru a kvalitní šití. Upřednostňují se syntetické ale lehké materiály, jelikož tenisky se používají celoročně v dobrých podmínkách. Zvolte si ale vždy kvalitnější a zejména pohodlnější tenisky i za cenu vyšší ceny.

Adidas Neo Hoop

Adidas Neo Hoop je dámská sportovní obuv vhodná na basketbal. Boty jsou vybaveny speciálním fixním "límcem", který obepíná kotník a proto Adidas Neo Hoop nabízejí skvělou oporu pro vaše nohy. Mají ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.