Boty Protetika

ProtetikaHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Význam zdraví v lidském životě si uvědomuje snad každý, ovšem pouze minimem lidí pro to své zdraví skutečně něco dělá. Pro zdraví můžeme udělat hodně i při výběru obuvi. Klasická obuv, která je běžně dostupná v prodejnách je zřídkakdy zdravotně vyhovující. Samozřejmě že v takovou obuv lze bez problémů používat, ale z dlouhodobého hlediska nemá dobrý vliv na lidské zdraví.

Daleko vhodnější je nosit speciální zdravotní obuv, která je lépe přizpůsobena anatomii lidského chodidla, jako tomu je u běžné obuvi. Při hledání výrobce kvalitní zdravotní obuvi nemusíme chodit daleko. Slovensko má dlouhou historii ve výrobě zdravotní obuvi, a to konkrétně ve firmě Protetika. Obuv se v této společnosti vyrábí již od roku 1923, kdy byla v Bratislavě založena pobočka Ortopedie. Firma nerušeně pracovala až do roku 1962, kdy byla firma přejmenována na dnešní nazev.

Obuv od společnosti Protetika je světový standard za velmi příznivé ceny.

Protetika je slovenská společnost, která se specializuje na výrobu zdravotnických pomůcek. Velká část produkce se koncentruje na výrobu ortopedické obuvi.

Z historie společnosti

Protetika je jedna z málo domácích společností věnujících se výrobě a prodeji obuvi. Je to akciová společnost, která má téměř 100 letou tradici. Již v roce 1923 družstvo ODIP vytvořilo na Slovensku filiálku. Firma má dodnes sídlo v Bratislavě.

Protetika provozuje po Slovensku vlastní síť 24 prodejen a výdejen. Působí i na několika zahraničních trzích jako například:

  • Česká republika
  • Ukrajina
  • Rusko

Protetika je vysoce kvalitní značka, čehož důkazem je udělení Certifikátu systému managementu jakosti. ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003.

Nabízí:

  • individuální ortopedicko - protetické pomůcky
  • individuální ortopedickou obuv
  • ortopedicko - rehabilitační sandály
  • zdravotní obuv
Oficiální stránka značky: protetika.sk
Oficiální Facebook značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna bot značky Protetika.

Boty Protetika v naší nabídce

Protetika Aros

Dětské boty Protetika Aros jsou zdravotní obuví, která je vytvořena tak, aby dopomáhala ke zdravému vývoji nohy vašeho dítěte. Tenisky Protetika Aros jsou celokožené, zapínají se suchým zipem a mají ...

Protetika Danika

Protetika Danika jsou dětské sportovní tenisky. Jsou vhodné pro nošení během celého roku (jsou celoroční) i kvůli kvalitního, koženému, vyhotovení. Tím je firma Protetika známa (vyrábí také ...

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.