Jarní přezůvky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Přezůvky se velmi často používají do školy a do práce, ale populární jsou i přezůvky na doma. Jarní přezůvky se vyznačují lehkostí, jednoduchostí a pohodlností a mohou být různého stylu, ať už otevřené, uzavřené a podobně. Díky velkému výběru není problém najít si model, který se každému líbí.

Zejména pro děti

Přestože přezůvky v práci nosí dospělí, čili jde o pánské a dámské přezůvky, v první řadě tento typ obuvi je určen pro děti, které přezůvky využijí ať už ve škole, školce, školních družinách a klubech, ale také ve volnočasových centrech a podobně. Některé typy jsou dokonce přizpůsobeny i na nošení venku.

Běžné i zdravotní

Většinou je v nabídce obchodů zejména velký výběr běžných přezůvek, ale je možné nalézt i zdravotní a ortopedické přezůvky, například značek Sante. Populární jsou i jiné značky jako Scholl a pak samozřejmě několik desítek až stovek běžných značek výrobců klasických přezůvek a pantoflí.

Jak vybírat

Přezůvek je několik typů, modelů, značek a druhů. Někdo má řadu flip flop, jiný plyšové přezůvky, další využívá pantofle jako přezůvky a výběr konkrétního modelu či značky by měl být podřízen tomu, kde se budou přezůvky nosit, jak dlouho během dne, či jen na dnu nebo i na ven a také třeba dbát na pohodlnost.

Santé N/661/201/79/78/19

Sante N/661/201/79/78/19 jsou pevné, kotníkové tenisky, se zapínáním na velkro. Vrchní materiál je pravá hladká kůže. Podšívku tvoří také pravá kůže. Podešev je z termoplastického kaučuku, ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.