Elegantní polobotky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Elegantní polobotky nosí muži i ženy na ven, do práce a na různé společenské příležitosti, přičemž prvořadým je zejména design a styl obuvi a samozřejmě i pohodlné nošení. Polobotky se dají nosit prakticky celoročně, nejvíce se ale využívají v přechodném období, čili na jaře a na podzim.

Značkové nebo ne?

Mezi muži i ženami jsou populární různé známé značky jako například Kangol, Lasocki, Mustang, Rieker a podobně. Pánské i dámské elegantní polobotky ale vyrábějí i méně známé značky nebo se dají koupit i neznačkové, které jsou levné a ušetříte i přes výprodej, akce a různé slevy.

Velký výběr modelů

V nabídce lze nalézt většinou klasické polobotky na šněrování, pro dámy mohou být i na platformě nebo na nižším podpatku. Dámské i pánské modely nabízí několik značek a to nejen přes klasické kamenné prodejny v nákupních a obchodních centrech, ale dají se koupit i online přes internet.

Kde všude se nosí

Elegantní polobotky mají velmi univerzální využití. Nosí se například do práce, do města, někam ven do baru a podobně, na večírek, na různé společenské oslavy a jiné příležitosti do společnosti a také na běžné nošení. Nejsou ale vhodné do náročného terénu, čili do přírody a také špatného počasí.

Kangol Des Heel Boots Chestnut

Kangol Des Heel jsou dámské boty s vyšším podpatkem. Vhodné jsou na podzim a teplejší zimu a dokonce jsou trendy i pro nadcházející jaro. Obuv má pevnou gumovou podrážku, což zaručuje vhodnost i na ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.