Dětské pantofle

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na nošení do školky, školy, nebo i na doma a v domácnosti používají děti nejčastěji dětské pantofle. V nabídce jsou různé modely, ať už jde například o klasické uzavřené, případně o typ podobný přezůvky, nebo o sandály a našuchovačky. Najít se dají i ortopedické pantofle pro děti.

Podle čeho vybírat

Pokud má dítě problém ještě s růstem nohou, nejlépe je zvolit ortopedické nebo sandály. Uzavřené pantofle se hodí do školky nebo školy kvůli praktičnosti a také kvůli výdrži materiálu. Preferovat třeba látku, která je volnější a pohodlnější než například kůže nebo koženka. Motiv a barvy jsou již individuálně.

Jaké značky a kde koupit

Pantofle mají v nabídce klasické dětské prodejny, ale například i obuvi jako Tesco nebo Deichmann. Velmi oblíbené jsou modely se zvířátkem, ale prim mezi pantoflemi hrají stále klasické druhy. Nejprodávanější značky jsou Fare, Renbu nebo Befado, taktéž poměrně známé jsou i zdravotní pantofle Sante.

Který materiál je nejlepší?

Tepelně nejlépe i nejpohodlnější jsou pantofle z ovčí vlny. Na druhou stranu i pevné textilie nebo kůže mohou být příjemné na nošení, ačkoli tyto pantofle se používají již dříve ne v domácnosti, ale v externím prostředí. Na doma se však dají koupit i pohodlné sandály nebo žabky.

Adidas Disney Beach I Q20190

Dětské pantofle Adidas Disney Beach I Q20190 jsou značkové sandály z řady Performance. Tento model je v červené barvě, na přední přezce má bílé tečky a červenou, bíle lemovanou mašli. V přední ...

Fare 4115404

Fare 4115404 jsou dětské pantofle, ideální jako školní přezůvky. Tato přezůvková obuv je nízká, vyrobena z pevných textilií. Vrchní část obuvi je z barevného materiálu, který je se dá prát v ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.