Krokodýlí kůže – materiál bot

Krokodýlí kůže

Krokodýlí kůže je vzácným a velmi kvalitním materiálem a je nejčastějším důvodem lovu krokodýlů. Vyrábějí se z ní doplňky jako kabelky, opasky, peněženky, rukavice, kabáty, ale i boty a obuv. K nejluxusnějším výstřelkům patří interiérové ​​využití drahých automobilů. Bohužel kromě legálních lovců krokodýlů přibývá značná skupina pytláků.

Jelikož jsou boty z krokodýlí kůže velmi drahým artiklem nejčastěji se v obuvní průmyslu používají designové napodobeniny, které v obchodech stojí běžné ceny.

Krokodýlí kůže z farmy Sriracha zhotovené ze sladkovodních siamských krokodýlů jsou jedny z nejkrásnějších. Siamská krokodýlí kůže je považována za "klasickou kůži" - podobně jako kůže krokodýlů ze slaných vod. Tyto dva druhy jsou ve skutečnosti ve stejné čeledi krokodýlů, obecně mají šupiny na kůži břicha v protikladu s šupinami jiných druhů, kterým se šupiny obměňují.

 

Starostlivosť

Čo sa týka starostlivosti, tieto materiály sa ošetrujú ako všetky ostatné. Ak sa jedná o imitáciu, treba prispôsobiť starostlivosť originálnemu materiálu. Ak sa jedná o pravú krokodíliu kožu, je nutné dodržať postupy, ktoré stanovil predajca.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.