Outdoor kozačky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na nošení do přírody, na turistiku nebo na hory se hodí outdoor kozačky, které se nosí nejen v zimě, ale například i během chladné jara nebo podzimu. Některé modely jsou určeny například i do sněhu nebo mokrého počasí, protože jsou z voděodolného materiálu a mají i vodoodpudivou povrchovou úpravu.

Modely pro každého

V nabídce sportovních obchodů nebo prodejen outdoor obuvi lze nalézt pánské i dámské outdoor kozačky pro muže a pro ženy, ale některé značky mají ve svém sortimentu i dětské modely. Nejvýhodnější je však nakupovat přes internetové eshopy, kde jsou pravidelné slevy, výprodeje i akcie.

Které značky se nosí?

Nejvíce lidé kupují ověřené a kvalitní sportovní značky obuvi, jako například Adidas, ale i některé speciální značky, které se orientují na outdoor obuv a vybavení, jako například Kamik. Neznačkové outdoor holínky jsou sice nejlevnější, ale mnohdy nemají potřebnou kvalitu a vlastnosti.

Jak vybírat

Při tomto typu obuvi platí, že pohodlí je mnohem důležitější než design nebo styl. Obecně jsou kvalitnější značkové outdoor kozačky, ale i některé neznačkové mohou překvapit. Podrážka by měla být pevná, holínky by měly být dostatečně stabilní i při nerovném terénu a odolné vůči dešti i sněhu.

Adidas CH Libria

Adidas CH libry jsou dámské zimní kozačky, které díky kožíšku na vnitřní straně a technologii Primaloft udrží v teple i když by obuv promokla. Svršek kombinuje textilii a syntetiku. Technologie adiPRENE ...

Kamik Oslo WP

Pánské zimní sněhule Kamik Oslo WP jsou účelová nepromokavá vysoká obuv do těžších tetrénov a nízkých teplot. Jsou nepromokavé a nohu udrží v teple až do -75 ° C. Jsou vhodné pro myslivce, ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.