Dětské kozačky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dětské kozačky jsou určeny zejména na zimu, ale některé modely je možné používat již v pozdní podzim nebo na začátek jara v případě chladnějšího počasí. Charakteristické pro tuto obuv je zejména dobré tepelné izolování, nepromokavost a zajímavý vzhled, protože to je pro děti asi nejdůležitější.

Na jaké použití?

Většina kozaček je do sněhu i do deště, ale pro jistotu je třeba při koupi informovat o tom, na jaké nošení se kozačky hodí. Zda jde o nošení běžně jen do města nebo kolem domu, případně zda se s nimi dá i bláznit někde v přírodě. Čím vyšší jsou holínky, tím lépe budou izolovat proti vodě i sněhu.

Značkové nebo ne?

Samozřejmě i neznačkové kozačky pro děti dobře poslouží účelu, ale někdy se kvalita zpracování dobré značky nedá jednoduše ničím nahradit. Deichmann i jiné obchody mají velký výběr značek, mezi nejvyhledávanější patří Adidas, Loap, Peddy, Humanic, Ecco, Kornecki a Wojtylko.

Jak vybírat?

Třeba pamatovat na to, že děti neustále rostou a tak pokud je velikost 18 dobrá koncem zimy, o rok to už nemusí vůbec platit. Co se týče typů a značek, můžete si nechat poradit od prodejce v obchodě, případně si najít různé internetové recenze nebo se zeptat na diskusích o botách jiných maminek.

Loap ICE KID

Loap ICE KID jsou dívčí zimní lehké boty. Kromě běžné ochrany během chladných měsíců jsou výkonné a velmi lehké boty. Výhodou je, že jsou dostatečně vysoké, aby nohy byly v teple a suchu. Vhodné ...

Peddy PN-633-35-10

Kozačky Peddy PN-633-35-10 jsou dětské (dívčí) zimní vycházkové holínky značky Peddy. Obuv obsahuje reflexní prvky. Svršek boty je vyroben ze syntetické kůže. Vnitřní část obuvi obuvi je zateplena ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.