Dětské kotníkové kozačky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dětské kotníkové kozačky se hodí zejména na nošení pro každý den, čili na běžné nošení ven, do města a podobně, zejména během chladnějšího počasí. Několik z nich je i voděodolných nebo odolných vůči dešti, mnoho modelů kozaček se vyrábí i z gumy a mohou sloužit i jako menší holínky.

Kožené i syntetické

V nabídce jsou kožené kotníkové kozačky pro děti menší i větší, ale také holínky vyrobené ze syntetických látek. U kožených nebo pryžových jde io kozačky obvykle s vodoodpudivou úpravou materiálu a také do sněhu, přičemž ty vyrobené ze syntetických látek nemají až takovou výdrž odolnosti.

Online nebo Mimibazar?

Kdo chce ušetřit, může zkusit například výprodej v klasických obchodech, kde lze nalézt na konci sezóny zajímavé nabídky. Problém ale bude s velikostí, protože děti neustále rostou. I proto jsou populární alternativy v podobě online obchodů nebo koupě přes Mimibazar, kde jsou kozačky dost levné.

Které značky jsou v kurzu

Pro děti vyrábějí kotníkové kozačky buď výrobci i obuvi pro dospělé, nebo některé specializované značky zaměřené pouze na dětskou obuv. V nabídce prodejen i online obchodů či na bazaru se nejčastěji vyskytují značky Goldigga, Rieker, Tamaris, Finity nebo Peddy a jiné dětské značky.

Golddigga Patent

Golddigga Patent jsou dívčí boty z PVC. Výhodou je vysoký kotník a kontrastní šněrování. Tyto dětské boty se vyznačují odolnou podrážkou s lisováním vhodným pro každodenní aktivity. Vzadu na patě ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.