Outdoor holínky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Mezi obuv na ven do jakéhokoliv počasí nebo i na běžné nošení patří outdoor holínky. Jde o gumáky, které se hodí například při práci v zahradě, na nošení do přírody, lesa nebo i pro sportovní účely, pokud jsou k tomu uzpůsobeny svou konstrukcí, zpracováním, materiálem a stylem.

Pro muže i pro ženy

Tyto holínky lze nalézt ve sportovních prodejnách, které se zaměřují na outdoor módu, případně v některých obchodech například ohledně rybaření nebo vodních sportů. V nabídce jsou pánské i dámské outdoor holínky různých značek, ty sportovní jsou většinou kožené.

Velký výběr

Sortiment obsahuje různé sportovní značky holínek, jako například Crocs, Hunter, Dunlop nebo značky vyhrazena pro určité druhy sportů, kde se holínky používají, ale je možné najít i velký výběr neznačkové obuvi, která je levnější. Velmi populární je nakupování online přes internet, kde jsou zajímavé akce.

Jak vybírat

Levné holínky nemusí být vždy kvalitní. Outdoor holínky se mnohdy využívají i jako pracovní, takže v první řadě byste měli při výběru dívat na jejich vlastnosti, čili voděodolnost, pohodlí při nošení a materiál. Kdo nakupuje přes eshopy, může najít i výhodný výprodej.

Crocs Berryessa

Crocs Berryessa je dámská pohodlná obuv. Vrchní materiál je kvalitní semiš a zevnitř ortopedicky tvarovaný CrosliteTM. Podrážka je z pryže, odolná vůči skluzu. Tento model je speciálně upraven i do ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.