Letní holínky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Holínky se obvykle nosí do deštivého počasí a přes léto je možné je nosit právě během deštivého dne. Letní gumáky jsou přizpůsobeny i na teplejší podmínky, takže nejsou moc tlusté, nemají zateplení a naopak mnohdy jsou určeny i na běžné nošení jako stylový a trendová obuv.

Velký výběr

Holínky lze nalézt jak pánské, dámské i dětské, přičemž je několik značek, které se zaměřují na výrobu obuvi a koupit se dají prakticky v každém obchodě s botami. Velmi populární je i nakupování přes internet v eshopech, kde jsou na holínky častokrát sezónní akce a výprodej.

Značkové nebo ne?

Pro děti jsou populární ať pohádkové motivy jako od značky Disney, nebo různé moderní a originální styly. Velký výběr pro dospělé nabízejí značky jako například Hunter, Novesta, Aigle, Burberry, Dunlop, Demar, Favole a další jiné. Samozřejmě i neznačkové gumáky mohou mít svou kvalitu.

Kde se nosí

Většina modelů holínek je určena i náběžné nošení, zejména pro ženy jde o trendovou obuv. Pro muže jsou ale určeny zejména pracovní holínky, které se nosí například v zahradě nebo při jiné pracovní činnosti v terénu. Děti mají gumáky nejčastěji na procházkách, kde je ochrání před vodou.

Disney Wellington det.

Dětské vodotěsné holínky značky Disney v kombinaci červené a černé barvy, ideální do deštivého počasí díky nepromokavému a vodotěsnému syntetickému materiálu. Holínky mají i vysačky na ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.