Boty Diesel

DieselHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Diesel je italský výrobce luxusní módy, včetně obuvi. Značka vznikla v roce 1978. Firmu založil Renzo Rosso, který stále stojí na čele společnosti.

Rosso se vyjádřil, že jeho firma je úspěšná díky tomu, že marketing se naučil od Američanů, tvořivost čerpá od Italů a systém vybudoval pozorováním Němců.

Značka se zaměřuje zejména na mladé lidi, čemuž podřizuje zejména marketingové aktivity. V rámci marketingu je značka velmi úspěšná. Během své historie spustil několik převratných kampaní.

Společnost byla například autorem první velké reklamní kampaně, která zobrazovala dvou líbajících se homosexuálů.

Stylová značka

Džíny, obuv, trička, košile ... Renz Rossovi to však nestačilo. Majitel a manažer firmy se rozhodl, že značka Diesel si zaslouží, aby překračovala běžné hranice. Ve spolupráci s Fiatem vytvořil "Fiat 500 by Diesel". Ve spolupráci s ABV připravila luxusní motocyklistické helmy. Firmě Monster zase Diesel pomohl vytvořit stylové sluchátka na poslech hudby. Firma spolupracovala s výrobcem motocyklů Ducati.

Co značka nabízí?

Za všemi uměleckými kreacemi je od jeho vzniku jedna jediná osoba. Wilbert Das vytvořil všechno dobré, co světu představil od roku 1978. V současnosti Diesel nabízí své výrobky v těchto produktových liniích:

  • Diesel
  • Diesel Black Gold
  • Diesel Kid

Po celém světě

Diesel je inovativní firma. V roce 1995 jako první výrobce módy spustil vlastní webovou stránku Diesel.com.

V současnosti má po celém světě více než 2200 zaměstnanců. Výrobky značky si můžete koupit ve více než 5000 tisíc obchodů. Z tohoto 400 z nich patří společnosti.

Jiný pohled

Není obuv jako obuv. Na jednom konci kvalitativního spektra stojí čínské výrobky, které se začínají rozpadat už před samotnou koupí, a na druhém konci najdeme kvalitní italskou obuv. Za stylovou obuví nemusíme létat do Milána a kupovat tam drahé boty od Prady. V Itálii se vyrábí i kvalitní obuv, která je přístupná i normálním lidem.

Mezi nejznámější italské společnosti patří Diesel. Tato společnost se zabývá zejména výrobou a prodejem riflí pro mladší generaci. Kromě riflí však Diesel nabízí i boty a různé módní doplňky.

Diesel byl založen v roce 1978 Renzem Rossem v italské Molvenu. Renzo Rosso stále vlastní společnost, avšak celá firma se přesunula do Bregana, odkud řídí své celosvětové působení.

Obrat společnosti Diesel je více než miliardu eur ročně. Největší obchod se nachází v Miláně. V posledních letech je známý různými sponzorskými akcemi, jako je například podpora různých hudebních festivalech. Dlouhodobě podporuje boj proti AIDS.

Diesel obuv je možné koupit v některých lepších českých prodejnách s obuví nebo je možné využít služeb internetových obchodů. Nejlepší možností však určitě je udělat si výlet do Milána, do Města módy, kde jak již bylo uvedeno se nachází největší Diesel obchod na světě.

Oficiální stránka značky: diesel.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Diesel ve Vašem okolí.

Boty Diesel v naší nabídce

Diesel A-Head

Diesel A-Head jsou vkusné trendové pánské tenisky značky Diesel. Díky specificky tvořené podrážce poskytuje obuv Nafta maximální možný komfort pro nohy. Pěnová podrážka poskytuje dokonalé odpružení ...

Diesel Funky

Černé kožené kotníkové kozačky Diesel Funky jsou zárukou elegance každé majitelky. Mají vysoký 11,5 cm podpatek, jsou vyrobeny z kvalitní kůži. Pryžová podrážka zajišťuje dobrou stabilitu při ...

Diesel Calamity

Tyto dámské kotníkové kozačky značky Diesel Calamity jsou vyrobeny z vysoce kvalitní leštěné kůže. Jsou hnědé kožené barvy, výborně se hodí do chladnějšího podzimního či zimního počasí. Mají ...

Diesel plážové žabky

Dámské plážové pantofle Diesel jsou vzdušné letní žabky s úzkými stylovými proužky a profilovanou podešví. Jsou vhodné na pláž i k bazénu. Dostupné jsou v barvách tyrkysová / ...

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.