Dámské holínky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Zvolte si jiné značkové holínky:Baťa, Crocs, Geox, Golddigga, Disney

Holínky jsou nepromokavé vysoké holínky, které se ale dávno nenosí jen z praktických důvodů. Naopak, mnohé dámské holínky jsou zejména pro mladší generaci zejména věcí image a tak není divu, že modely jsou stále více barevné, originální a několik světových značek se předjíždí v jejich výrobě.

Na zimu i na celý rok

Výborně se hodí gumáky zejména na zimu, ale své uplatnění najdou i na jaře a během podzimu, zvláště tehdy, pokud je venku sychravo a prší. Nepromokavá vrstva látky, ať semišová, kožená nebo z jiného materiálu, udržuje nohu v pohodlí a suchu a díky tomu je možné nosit gumáky například i celý den.

Levné vs. značkové

Mezi známé značky patří například Baťa, Crosc, Goldigga či Hutner, ale na druhou stranu, levné gumáky lze koupit i přes výprodej a rozhodně nemusí jít o boty z no-name eshopu, vždyť například takový Deichmann ale i další známé sítě obchodů s botami mají velmi velký výběr pro dámy.

Jak vybírat?

V první řadě dbejte na účel, čili kde budete gumáky nejčastěji nosit. Tomu by měl odpovídat i materiál a už dávno neplatí, že jedině kůže je zárukou elegance. K účelu třeba přizpůsobit i tvar, takže například nevolte špičaté gumáky tehdy, pokud máte působit méně formální.

Crocs Berryessa

Crocs Berryessa je dámská pohodlná obuv. Vrchní materiál je kvalitní semiš a zevnitř ortopedicky tvarovaný CrosliteTM. Podrážka je z pryže, odolná vůči skluzu. Tento model je speciálně upraven i do ...

Geox D34G4B

Dámské kozačky Geox jsou luxusním kouskem. Kožený vzhled v kombinaci s kovovou aplikací na patě dodává šmrnc. Výhodou kozaček je snadné obouvání s úchytkou na Sáře, nízký podpatek a tvarování ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.