Dámské cvičky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Zvolte si jiné značkové cvičky:Jana

Cvičky se hodí ať už na cvičení, tanec, na balet nebo na jinou aktivitu sportovního druhu a jsou určeny k využití zejména uvnitř vzhledem k jejich materiál a tvar. Většina cvičiek je vyrobena z kůže, přičemž má protiskluzovou podrážku, která působí velmi dobře při náročnějším cvičení nebo jiném pohybu.

Na gymnastiku

Na gymnastiku jsou dámské cvičky ideální právě proto, že díky své lehkosti a pevné konstrukcí zároveň se dokonale přizpůsobí tvaru nohy a lze je tedy využít tak, aby člověk ani nevěděl, že má něco obuté. Díky dokonalému kontaktu s podlahou je procítění pohybu výraznější.

Na tancování

Na taneční nebo i na balet se hodí cvičky z kůže, která po delším používání změkne a dokonale tak obepne nohu. Podrážka musí být primárně z protiskluzového materiálu a zároveň by měla být dostatečně stabilní, aby mohla tlumit dopady a rovněž umožnit náročnější kreace a pohyby.

Známé i méně známé značky

V nabídce mají prodejny i internetové obchody různé druhy, modely a značky, jako například klasické jarmilky, ale i baletky či piškoty. Poměrně známou značkou je Jana, ale například pokud navštívíte specializované sportovní prodejny nebo obchody s taneční obuví, najdete ještě mnohem více značek a širší výběr.

Jana BG

Jana BG jsou taneční gymnastické cvičky. Jsou vyrobeny z přírodní upravené usně (vepřovice), která se vytvaruje podle tvaru chodidla, po několikerém použití změkne. Podrážka je protiskluzová. Je ...

Jana KK

Jana KK jsou dámské taneční cvičky, jejichž vrch je vyroben z upravené usně (vepřové kůže), která se vytvaruje podle tvaru chodidla, po několikerém použití změkne. Podešev je z chromové kůže, ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.