Celoroční balerínky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Zvolte si jiné značkové balerínky:Adidas, Baťa, Converse, Melissa, Tamaris, Golddigga, Miss Fiori, Sergio Todzi, Vices, Diva Star

Balerínky se hodí na ples, do taneční, ale i na běžné nošení ven do města nebo do práce a jedná se o velmi pohodlnou obuv pro ženy. Celoroční balerínky se dají nosit v případě suchého počasí, protože většinou nejsou příliš odolné vůči vlhkosti, ale nehodí se například ani do extrémní zimy.

Jaké značky si vybírat

V nabídce obuvi je mnoho různých balerín, některé známějších výrobců, jiné méně známých. Kdo vsadí například na Tamaris, Tommy Hilfiger, Danea nebo Desigual, určitě neudělá špatně. Dobré ceny lze nalézt i online na internetu, případně zkusit výprodej, akce nebo prodejny jako Deichmann.

Dámské i dětské

Obchody a prodejny s obuví nabízejí i balerínky pro dívky a menší děti, nejen ty klasické pro dospělé ženy. Je několik druhů balerín, některé jsou vycházkové a jsou určeny i pro celodenní nošení, jiné jsou na ples nebo na speciální příležitosti, čili na tanec, na balet a podobně.

Balerínky a silonky

Toto jde určitě dohromady, ale pozor i na výběr ostatního oblečení pro tento typ obuvi. Jelikož jde o lehčí typ bot, třeba tomu přiměřeně vybírat i oblečení. Ačkoliv se dá mnoho modelů nosit i v chladnějším počasí, pokud již například prší nebo napadne sníh, je třeba určitě balerínky odložit na doma.

Tamaris white 1-22122-20

Baleríny Tamaris white 1-22122-20 jsou kožená vycházková dámská obuv. Stélku balerínek tvoří textil a syntetika, jsou vyzvednuty na 2 cm podpatku. Přední část balerínek je zdobená ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.