Adidas balerínky

AdidasHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Zvolte si jiné značkové balerínky:Adidas, Baťa, Converse, Melissa, Tamaris, Golddigga, Miss Fiori, Sergio Todzi, Vices, Diva Star

Balerínky Adidas jsou převážně sportovní. Na všech najdeme logo Adidas v podobě tří pásků. Tato značka si již tradičně dala záležet na zajímavém designu všech kolekci balerínek. V nabídce najdeme dámské stylové balerínky neonových barev – zelené, fialové, růžové a oranžové. Všechny tyto balerínky mají moderní vzhled a jsou vhodné na každodenní nošení. Nositelka dámských stylových balerínek neonových barev bude určitě nepřehlédnutelná.

Kolekce Concord Round je kolekce balerínek vhodných pro volný čas. Tyto nadčasové balerínky mají vpředu suchý zip a také tkaničky. Dostat je ve více barevných provedeních. Vybrat si dokáže úplně každý. Jsou maximálně pohodlné a vhodné i na dlouhé procházky. Všechny balerínky z této kolekce jsou perforované, čili noha je po celou dobu v suchu.

Vzhledově výrazná a barevně rozmanitá je kolekce Adidas balerínek Forum Slipper. Vybrat si jen jeden pár je opravdu velmi těžké. Jde o obuv určenou mě volný čas, která je maximálně pohodlná a má kvalitní podrážku. Tyto balerínky jsou vyrobeny z kvalitního syntetického materiálu. Stejně jako všechny balerínky značky Adidas mají na boku tři proužky. Tato kolekce balerínek je vhodná zejména na letní měsíce.

Kolekce Adria v sobě spojuje sportovní styl s elegancí. Je velmi příjemná na nošení protože je z textilu. Právě výběr materiálu předurčuje baleríny Adria na nošení v teplém a suchém počasí. Detail vpředu boty – mašlička dělá tyto balerínky jedinečné a zajímavé. Stejně jako všechny balerínky Adidas, i tyto mají na boku tři proužky. Toto logo značky Adidas výborné doplňuje zajímavý vzhled těchto balerínek.

V šatníku žádné moderní mladé ženy by neměly chybět balerínky značky Adidas z kolekce Easy five. Svou jednoduchostí a univerzálností jsou předurčeny stát se základem každého ženského šatníku. Použité barvy jsou příjemné a snadno kombinovatelné s jakoukoliv jinou barvou. Tyto balerínky jsou určeny k nošení všude tam, kde se žena potřebuje cítit pohodlně a zároveň moderně.

Oficiální stránka značky: adidas.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky
Oficiální Google+ značky

Adidas Forum Slipper K

Adidas Forum Slipper K jsou velmi kvalitní dětské značkové balerínky. Jsou vyrobeny z pevné syntetiky a potěší všechny mladé dívky. Designově jsou výborně laděné, na bílém jazyku, lesklé bílé ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.