Adidas Holtanna Snow CF PL

Adidas Holtanna Snow CF PLHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Adidas Holtanna Snow CF PL Altitude / Khaki 4,0 k G40685 jsou dětské turistické outoor boty jsou vysoce kvalitní dětské botičky. Podšívka Primaloft ® zajišťuje v botách sucho a teplo a díky mikrovláknu, které je v této podšívce použité jsou boty velmi lehké. Systém zapínání je jednoduchý – tři suché zipy.

Bota je vybavena technologií PrimaLoft, kterou tvoří lehký a prodyšný syntetický materiál, který má vynikající izolační vlastnosti. Používá se v zimní outdoorové obuvi, stejně tak i v bundách, které jsou určeny do chladného prostředí. Díky své specifické struktuře a složení vláken má Primaloft ® tu výhodu, že dokáže udržet teplo, i když jsou obuv nebo oděv mokré.

Traxion je specifický profil podrážky a rozmístění jednotlivých gripů, tak aby na nohu nebyl vyvíjen přílišný tlak. Využívá se především u kopaček, ale výhody přináší iu obuvi, která je určena pro jiné sporty (např. běh v přírodě). Traxion ® maximalizuje záběr do všech směrů. Sportovec tento design podešve ocení zejména při změnách směru a během předozadní pohybů. adiFIT – Velikostní systém zaručující přesnou míru.

Značka
Příležitost,
Období,
Materiál,
Pohlaví

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Adidas ve Vašem okolí.

Také vás může zajímat:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.