Boty Tommy Hilfiger

Tommy HilfigerHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Historie některých značek je nudná. Historie jiných značek je zajímavá a inspirující. Tommy Hilfiger patří jednoznačně do druhé kategorie.

Tommy Hilfiger se narodil do běžné rodiny ve městě Elmira v americkém státě New York. Tommy byl druhé z devíti dětí. Jeho rodiče měli v plánu mu dát tradiční vzdělání. Tato cesta však nebyla pro Tommyho tou pravou.

Namísto chození na univerzitu se už jako 18-letý rozhodl pustit do byznysu. Už jako teenager jezdil do New Yorku, kde kupoval džíny. Doma je následně upravoval a pak prodával ve svém městě. Tato činnost byla úspěšná, což vedlo až k tomu, že si v Elmira otevřel vlastní obchod. Poměrně se mu dařilo až do doby, kdy nedaleko otevřeli velký obchodní dům. Po sedmi letech existence obchod zkrachoval. Měl tehdy pouhých 25 let.

Jeho talent si však všimli i velké společnosti. Calvin Klein mu nabídl práci. Tommy Hilfiger ji však odmítl, a to i přesto, že byl na mizině. Tato tvrdohlavost se však ukázala jako dobrá. Bez ní bychom neznali takovou ikonickou značku, jako Tommy Hilfiger rozhodně je.

V roce 1984 si založil vlastní společnost - Tommy Hilfiger Corporation ve spolupráci se společností The Murjan Group.

90-te roky minulého století byly nejslavnějším obdobím značky Tommy Hilfiger. V roce 1995 byl vyhlášen za nejlepšího módního designéra. Později byl spojován s mnoha celebritami, což mu zákonitě přineslo ještě více slávy. Po přelomu tisíciletí však prodej začal klesat. Toto vyvrcholilo v roce 2006, kdy Tommy Hilfiger prodal svou firmu.

O pár let později ji koupil Calvin Klein. V roce 2012 se Tommy Hilfiger stal módním poradcem americké show American idol (obdoba "Česko hledá superstar").

Oficiální stránka značky: eu.tommy.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky
Oficiální Google+ značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Tommy Hilfiger ve Vašem okolí.

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.