Svatebni boty

Svatebni

Výběr svatebních bot je jednou z důležitých částí přípravy vaší svatby. Kromě vzhledu je důležitým faktorem výběr takové buvi, v níž se budete cítit velmi dobře a pohodlně.

Dámy mají na výběr střevíčky, v nichž musí zvládnout několikahodinový tanec, proto by měly být co nejvíce šité na míru. Stejně je důležité, aby vhodně doplňovaly šaty. Trendem jsou boty na platformě, klasikou jsou balerínky. Mezi populární značky dámských svatebních bot patří určitě značky Menbur, Arturo Vicco a Witt.

Pánové mají značně velký výběr bot, protože svatební boty a klasické elegantní boty jsou prakticky stejné. O bílých lakovaných pánských botách ale můžeme uvažovat jako o botách na svatbu.

Pokud hledáte levnou obuv, pravděpodobně sáhnete po bazarech. Takové zboží se většinou přes bazar vyplatí kupovat, protože na svatbě nepřichází k jeho viditelnému poškození a je většinou opětovně použitelný.

Menbur 4612 ivory

Lodičky Menbur 4612 ivory jsou dámská letní společenská svatební obuv na podpatku. Originální exkluzivní obuv značky Menbur ručně vyrobená ve Španělsku. Svršek obuvi je vyroben z jemného sametového ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.