Sálové tenisky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Zvolte si jiné značkové tenisky:Adidas, Avia, Baťa, Converse, DC, Diesel, Dunlop Sport (Australia), Etnies, Everlast, FOX, Garmont, Globe International, KangaRoos, Lacoste, Merrell, Mustang, New Balance, Nike, Olang, Peddy, Protetika, Puma, Reebok, Salamander, Salomon, Santé, Skechers, Tamaris, Vans, Wrangler, Golddigga, Lee Cooper, Karrimor, Asics, Sansha, Wilson, Kangol, Authority, Botas, Exitrek, Volcom, Disney, Kayla

Sálové tenisky a botasky se hodí například na házenou, volejbal, badminton, florbal ale například i fotbal a v nabídce sportovních obchodů a prodejen ať už na internetu nebo v klasických obchodech lze nalézt velký výběr rozličných tenisek a botasek pro haly, sály a indoor.

Nejen pro muže

Samozřejmě je ve většině případů sport doménou mužů a tak je největší výběr právě pánských tenisek, ale v nabídce jsou i dámské sálové tenisky a také dětské sálové botasky. Pro děti je možné si vybrat modely pro menší děti, ale i pro mládež a to tenisky pro kluky i pro holky.

Nejen známé značky

V nabídce značkové obuvi pro indoor dominují známé sportovní značky jako Puma, Adidas, Nike, ale lze nalézt i specializované značky pro některý druh obuvi jako jsou Asics, Joma nebo Diadora. I neznačkové tenisky do haly mohou nabídnout pohodlí a kvalitní vlastnosti, dokonce bývají i nejlevnější.

Jak vybírat

Halové botasky a tenisky by měly být v první řadě pohodlné, měly by mít protiskluzovou podrážku, pevnou kostru a kvalitní šití. Upřednostňují se syntetické ale lehké materiály, jelikož tenisky se používají celoročně v dobrých podmínkách. Zvolte si ale vždy kvalitnější a zejména pohodlnější tenisky i za cenu vyšší ceny.

Adidas Neo Hoop

Adidas Neo Hoop je dámská sportovní obuv vhodná na basketbal. Boty jsou vybaveny speciálním fixním "límcem", který obepíná kotník a proto Adidas Neo Hoop nabízejí skvělou oporu pro vaše nohy. Mají ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.