Boty s.Oliver

s.OliverHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

s.Oliver je německá módní značka, která má sídlo ve městě Rottendorf v Bavorsku. S. Oliver je firma věrná německé tradici. Přestože má za sebou již několik desetiletí existence, stále zůstává rodinnou firmou. Zatímco v USA byste hledali rodinnou firmu takového věku jen velmi těžko, v Německu je to poměrně běžný zjev​​.

s. Oliver prodává poměrně širokou paletu výrobků. S touto značkou si můžete koupit například:

  • boty
  • oblečení
  • šperky
  • módní doplňky
  • voňavky
  • nebo sluneční brýle

Z historie značky

Firma začínala poměrně skromně. Na počátku stál Bernd Freier, který si ve městě Wurtzburg otevřel malý butik. Berndova první prodejna měla výměru pouhých 25 metrů čtverečních. Prodejna se nazývala Sir Oliver. Bernd Freier se při vymýšlení názvu své prodejny nechal inspirovat slavným románem Charlese Dickense Oliver Twist. "Sir" měla vytvářet dojem jemné londýnské společnosti, kde se vyráběly nejlepší módní věci na světě.

V 70-tých letech minulého století byla poptávka po módě nezvykle velký. Toto bylo období, kdy prodejci měli problém zásobovat své prodejny dostatečným množství zboží. Bernd Freier, který šéfuje značce s. Oliver až dosud, se tento problém rozhodl řešit radikálně. Bernd se vydal na vlastní pěst do Indie, kde se dohodl na dodávkách přímo s výrobci oblečení. Tento krok se ukázal jako velmi užitečný. Přímé dodávaky z Indie umožnily Bernd mít vlastní kolekci oděvů za skutečně výhodné ceny.

V roce 1978 Sir Oliver musel změnit značku. Po prohraném soudním boji mu bylo zakázáno použít "Sir". Došlo tak ke změně na s. Oliver.

V roce 1998 byl otevřen první obchod mimo domácího Německa. Stalo se tak v Rakousku. Netrvalo však dlouho a firma otevřela i další prodejny - ve Švýcarsku, Holandsku, Belgii, Lucembursku, České republice či Polsku.

s. Oliver je rodinná firma a to mimo jiné znamená i to, že firma si může dovolit věci, které nemusí přímo souviset se ziskem. Na ředitele společnosti netlačí žádný netrpěliví akcionáři.

Je to firma podporující firemní odpovědnost. s. Oliver je známý tím, že pomáhá při různých dobročinných sbírkách či při přírodních katastrofách. Dlouhodobě podporuje i paralympijské hry.

Bez sponzorství se neobejde ani taková značka jako s. Oliver. Snad nejslavnějším sponzorovaným sportovcům byl během 90-tých let minulého století Ivan Lendl. V minulosti firma sponzorovala i fotbalový klub Borussia Dortmund.

V současnosti

Společnost za značkou s. Oliver v současnosti vlastí 173 vlastních obchodů. Další čtyři stovky firma provozuje ve spolupráci s dalšími prodejci. V současnosti s. Oliver přímo působí ve více než 30 zemích světa.

Oficiální stránka značky: soliver.eu
Oficiální Facebook značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky s.Oliver ve Vašem okolí.

Boty s.Oliver v naší nabídce

s.Oliver 25309_001_ss14

s.Oliver 25309_001_ss14 jsou elegantní dámské kotníkové kozačky od značky s.Oliver. Moderní design a také kvalita obuvi dodávají luxusnímu podzimnímu kousku nejen aktraktivitu ale i maximální komfort. ...

s.Oliver 24403

Lodičky S.Oliver jsou stylovou dámskou obuví vhodnou na jaro, léto i podzim. Poskytují komfort během celého dne kombinací vyhovující výšky podpatku a také pohodlnou stélkou. Popruh přes nárt udržuje ...

s.Oliver 22410_007_ss14

Nádherné dámské lodičky od oblíbené značky s.Oliver. Jedinečné lodičky na podpatku jsou ideální volbou ke společenským šatům či sukni. Model je z aktuální kolekce jaro / léto 2014. Vzhled je ...

S.Oliver 25502-21001

S.Oliver 25502-21001 jsou dámské celokožené kozačky, určené pro zimní sezónu. Hladká černá kůže jim dodává eleganci. Z vnitřní strany je zip a v horní části boty je pružná součást, kvůli ...

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.