Boty Reebok

ReebokHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Ve sportovní obuvi dominuje několik významných výrobců. Mezi nejznámější světové značky patří Puma, Adidas a Nike. První dvě společnosti jsou německé a byly založeny dvěma bratry. Nike je americká společnost, která vznikla v 60-tých letech 20-tého století.

Mezi méně významných výrobců sportovní obuvi řadíme Reebok. Tato společnost vznikla na konci 19-ho století nedaleko anglického Boltonu. Reebok je označení jednoho druhu africké antilopy. Společnost je v současnosti vlastněna koncernem Adidas a tvoří tak významnou část jeho portfolia.

Reebok vyrábí sportovní obuv pro různé druhy sportů. Firma je nejznámější pravděpodobně svými běžeckými botami, ale dlouhodobě vyrábí boty i pro sporty jako americký fotbal, ruby či fotbal. Portfoliu společnosti je skutečně široké.

Téměř veškerá produkce obuvi této značky pochází z Asie, kde zaměstnává téměř 100 tisíc pracovníků. Více než polovina bot je vyráběných v Číně. V minulosti měl Reebok problémy s pracovními podmínkami svých zaměstnanců. Po výrazně kritice ze strany médií se z Reeboku stala firma, která je pionýrem na poli zlepšování podmínek zaměstnanců v textilním průmyslu.

Kde koupit

Reebok obuv je možné koupit v kterémkoliv obchodě se sportovní obuví nebo je možné nakupovat v jednom z mnoha internetových obchodů.

Oficiální stránka značky: reebok.cz
Oficiální Facebook značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Reebok ve Vašem okolí.

Boty Reebok v naší nabídce

Reebok Night Sky Mid

Reebok Night Sky Mid jsou pánské boty ve sportovním provedení se zvýšenou konstrukcí a technologií Thinsulate . Systém Water Repellant poskytuje voděodolnost. Obuv lze používat jako běžnou městskou obuv ...

Reebok Kobo V

Lehké pantofle Reebok Kobo V jsou stylové pánské pantofle. Speciálním rychleschnoucí vlastnost je poskytována otvory Hydro-pass, které odvádějí vlhkost. Podešev je drážkovaná, což jí dodává ...

Reebok Dance Urlead V47149

Reebok Dance Urlead jsou dámské taneční boty, model V47149 je v černo růžové barvě. Na vnější straně mají růžový nápis Reebok, přes který je slabá černá síťovina. Jsou vzdušné a prodyšné, ...

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.