Boty Pepe Jeans

Pepe JeansHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pepe Jeans je britská módní značka, která je známá především produkcí a prodejem kvalitnějších džín. Firma má sídlo v Londýně. Původně občasný stánek s džínami dnes prodává ročně módu v hodnotě půl miliardy eur.

Z historie značky

Na první pohled by se mohlo zdát, že značku založil nějaký Pepe. Není to tak. Firmu založili tři bratři - Nitin Shah, Arun Shah a Milan Shah. V roce 1973 si poprvé otevřeli stánek na prodej džín na ulici Portobello Road Market. Nešlo ani o stálý stánek, byl otevřen pouze příležitostně. Značka Pepe vznikla jednoduše. Bratři chtěli značku, která se snadno vyslovuje a snadno píše. Sotva si lze představit jednodušší slovo jako "pepe".

Po prvním stánku následoval druhý, třetí a čtvrtý stánek. Dnes patří k top výrobcem a prodejcem luxusních džín. V současnosti je značka vlastněná společností Torrey, kterou vlastní známý španělský podnikatel Juan Abelló.

Oficiální stránka značky: pepejeans.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Pepe Jeans ve Vašem okolí.

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.