Boty Pat Calvin

Pat CalvinHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pat Calvin je značka bot a kožené galanterie řetězce Humanic. Značka se zaměřuje na kvalitu za mírně nadprůměrné ceny. Zaměření je konzervativnější, hlavně na eleganci, kvalitní materiály, hlavně kůži. Vysoké, kotníkové kozačky, mokasíny, sandály, ale i celé boty a polobotky.

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Pat Calvin ve Vašem okolí.

Zkušenosti a názory:

  1. Hupík

    Koupil jsem si 20.8.2015 pánské společenské boty Pat Calvin (model 1×2-12-11-3280-0) v prodejně Humanic v prodejně v Černicích. Boty stály 1700 Kč. měl jsem je na svatbu dcery. Na nohou jsem je měl od 12.9.2015 od 10:00 do 13.9.2015 do 03:30. Jen jsem v nich chodil a tančil, jako na svatbě. Jaké bylo moje překvapení, když jsem za týden chtěl boty vyčistit a uklidit. Po otočení podrážkou nahoru jsem zjistil, že jakási gumová folie na podrážce je roztrhaná, visí tam kousky utržené folie, folia na podpatcích je stržena úplně. Boční strana podpatků je odchlípnutá od podpatku. Vnitřní strana patní části (myslel jsem že výstelka za patou je kožená) je ve vrchní části rozdrolená, jakoby byla z papíru. Můžu bez zardění říct: NESKUTEČNĚ DRAHÝ, NEPOUŽITELNÝ ŠMEJD. NEKUPUJTE BIOTY TÉTO ZNAČKY.

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.