Boty Palladium

PalladiumHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Palladium je světoznámé značka stylové městské sportovní obuvy z Holandska. Obuv Palladium se vyznačuje jedinečným stylem, zajímavá je na ní především hrubá podrážka na pánské a dámské obuvy a kožený nebo plátěný povrch.

Historie

Značka Palladium byla založena v roce 1920, a prvotním záměrem bylo vytábať pneumatiky pro rodící se letecký průmysl. Pneumatiky se vyráběly tak, že se vrstvili plátěné pásky do vulkanizovaného kaučuku. Odbornost Palladium se stala tak pokročilá, že brzy většina letadel v Evropě používala Palladium pneumatiky.

Po druhé světové válce se výroba letadel snížila a poptávka po pneumatikách výrazně klesl. Palladium se proto rozhodl otevřít závod v Pont de Cheruy, Francie, kde začal s výrobu obuvi, která byla stejně tvrdá jako jejich pneumatiky. V roce se zrodila 1947 legendární bota Pampa. Funkčnost, pohodlí a trvanlivost obuvy byly tak vynikající, že si je oblíbili i príslišníci Francouzské cizinecké legie. Cizinecká legie podrobila botu zkoušce v drsných pouštních podmínkách v severní Africe a na celém členitém terénu pohoří Atlas.

Dnes je originální design, klasické tvary a kvalita a odolnost obuvy tak relevantní, jak byly iv minulosti. Kombinace více než 60. let originality s moderní výrobou, prvotřídních materiálů a nejmodernějších stylů, Palladium boty jsou připraveny Vám pomoci prozkoumat vaše ulice, město, nebo i celý svět.

Oficiální stránka značky: palladiumboots.nl
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Palladium ve Vašem okolí.

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.