Lovecké/myslivecké boty

Lovecké/myslivecké

Myslivci se téměř sto procent svého času ve službě pohybují po přírodním prostředí, které vyžaduje speciální obuv, která se vyrovná s nástrahami divočiny. Myslivecká obuv je víceméně obyčejná turistická obuv, která může být upravená do podoby, která vyhovuje mysliveckému zjevu.

Myslivecká obuv se musí v první řadě vyrovnat s vodou, protože okamžitě, jak se voda dostane do boty, je celý zážitek z lovu znehodnocen. Myslivci se často pohybují ve velmi těžkém terénu, jako jsou bažiny či mokřady, a zde je nutné nosit spíše holínky jako boty.

Myslivci už dávno nejsou jednoduše oblečeni lesní muzic. Technologie dobyla i myslivost a dokonce i jejich boty. Moderní myslivecká obuv je vybavena high-tech prvky, jako je například Goretex. Tento materiál zajišťuje nepromokavost bot, ale zároveň nechává vodní páru volně proudit. Takto zůstává noha myslivce suchá, protože i když se uvnitř boty vytváří pára, tak ta neodvádzaná ven do venkovního prostředí.

Loveckou obuv lze koupit v mnoha prodejnách lovecký potřeb nebo stačí zajít do nějaké prodejny s turistickými potřebami. Pro lidi, co nechtějí opustit pohodlí domova, je zde možnost nakupovat v internetových obchodech. Nabídka online obchodů je široká a ceny v nich jsou nižší než v běžných prodejnách.

Kamik Oslo WP

Pánské zimní sněhule Kamik Oslo WP jsou účelová nepromokavá vysoká obuv do těžších tetrénov a nízkých teplot. Jsou nepromokavé a nohu udrží v teple až do -75 ° C. Jsou vhodné pro myslivce, ...

Meindl Arctic Spike GTX

Pánské vysoké boty do terénu Meindl Arctic Spike GTX jsou vhodnou zimní loveckou obuví. Jsou vybaveny 6 hroty a dokáží odolat extremnym podmínkám. Jsou vyrobeny z pevné sil-nubukové kůže, s gumovou ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.