Boty Le Coq Sportif

Le Coq SportifHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Le coq sportif je francouzská značka módní sportovní obuvy s tradicí. Sportovní styl přistál "down under". Značka je všem o francouzštině
eleganci, sportovních legendách a kreativním vlákně.

Kolekce značky Le Coq Sportif mají vzhled 60. tých let a jsou vyráběny s autentickým vintage citem. Vždy stáli v popředí populární kultury a
spolupracoval s mnoha stylovými značkami; dnes francouzský název symbolizuje módní životní styl všech trednsetterov, kteří hledají něco nového, čerstvé a autentické.
Historie značky

Všechno to začalo v roce 1882 otevřením malého obchodu s punčochovým zbožím ve Francii, v Romilly-sur-Seine, v části regionu Champagne zvané Aube.

Emile Camuset, muž, který otevřel tento obchod, miloval sport, který byl jeho divokou vášní. Když začal vyrábět sportovní dresy ve své malé dílně, asi ani ve snu by ho nenapadlo, že o 130 let později se Le Coq Sportif stane jednou z nejprestižnějších světových sportovních značek, známé pro své oblečení, obuv a sportovní vybavenie.Značka si prošla mnoha rekonstrukcemi , soutěžili v ní světoznámí cyklisté, fotbalisté a jiní sportovci, který dopomohly ke slávě této jedinečné francouzské značky.

Oficiální stránka značky: lecoqsportif.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Le Coq Sportif ve Vašem okolí.

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.