Kamik sněhule

KamikHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Zvolte si jiné značkové sněhule:Adidas, Crocs, DC, Kamik

Kamik sněhule jsou specializovaná obuv na zimu jako vycházková účelová obuv případně nepromokavá vysoká obuv do těžších tetrénov a nízkých teplot . Kolekce Kamik kozaček se vyrábí s 9 mm tlustou plstěnou speciální vložkou ZYLEX – optimální izolace proti chladu až do -40 ° C. Voděodolnost zaručují zatavené švy a voděodolný materál 1000 Denier Nylon . Při sněhulích Kamik je běžný stahovací límec proti napadání sněhu a tradiční D – oka pro snadné šněrování . SNOWBOB podrážka zaručuje maximální trakci z materiálu RubberHe . Ze stejného materiálu je i voedodolná a pružná kaple . Udržuje nohy v teple navzdory materiálu, který odvádí vlhkost .

Kamik holínky jsou pro všechny, pány , dámy i děti . Obsahují pevný nepromokavý svršek z voděodolného nylonu a vnitřní zateplení, holínky jsou vhodné až do extrémní teploty. Jednoduchý suchý zip pro pevnost a stabilitu nohy spolu se stielkouodvádzajúcou přebytečnou vlhkost .

Oficiální stránka značky: kamik.com
Oficiální Facebook značky

Kamik Oslo WP

Pánské zimní sněhule Kamik Oslo WP jsou účelová nepromokavá vysoká obuv do těžších tetrénov a nízkých teplot. Jsou nepromokavé a nohu udrží v teple až do -75 ° C. Jsou vhodné pro myslivce, ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.