Boty Humanic

HumanicHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Humanic je rakouská značka, která prodává boty, oděvy a módní doplňky v jedenácti evropských zemích. Je to dceřská firma společnosti Leder und Schuh, což je jeden z největších výrobců obuvi v Evropě.

Leder und Schuh zaměstnává více než 3500 lidí na téměř 400 místech. Leder und Schuh je tržním lídrem ve více zemích Evropy. V Česku této firmě patří druhé místo na trhu. Lether und Schuh pracuje s více značkami. V současné době má tato rakouská firma pod palcem následující značku:

  • Humanic
  • Dominici
  • Corti
  • Jello
  • Shoe 4 you – síť prodejen vlastněna a provozována Leder und Schuh

Leder und Schuh rozhodně není žádným nováčkem ve světě obuvi. Firma vznikla už v roce 1872 ve městě Graz. Firma původně působila pod označením D.H. Pollak & Co. Již na konci 19. století si D.H. Pollak & Co vytvořil ve Střední Evropě výbornou pozici otevřením prodáni v mnoha důležitých místech.

Moderní Humanic se začal rozvíjet až po pádu železné opony. Firma nejprve z Rakouska expandovala do Maďarska, kde se jí podařilo stát jedničkou na trhu. V roce 1992 vstoupil do České republiky, když otevřel svůj první obchod v Brně. V roce 2000 firma vstoupila na malý slovinský trh. O dva roky později se však firma rozhodla otevřít prodejny i Německu. V témže roce firma otevřela i dvě prodejny u nás v Bratislavě. V roce 2005 značka vstoupila na polský trh. Později byly uvedeny do provozu prodejny ve Švýcarsku či Chorvatsku.

Jak je podle lokalit prodejen zřejmé, moderní Humanic se v mnohém podobá tomu starému - firma se snaží orientovat na trhy střední a východní Evropy.

Obuv Humanic se dá koupit i přes internetový online eshop, například i u nás, v České republice (CZ).

Oficiální stránka značky: humanic.net
Oficiální Facebook značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna bot značky Humanic.

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.