Boty Gas

GasHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Gas jedna ze známějších italských módních značek. Je spojován především s džínami, které tvoří základ nabídky. Nabízí však lidem i boty, oblečení a spoustu módních doplňků.

Trochu z historie značky

Značka Gas vznikla v roce 1973 ve městě Chiuppano v Itálii. Značku vlastní rodina Grottovcov přes firmu Grotto SpA Zakladatelem je Claudio Grotto. Firma v současnosti působí v 56 zemích světa prostřednictvím více než 3000 vlastních prodejen. Gas proto můžeme klidně nazvat globální značkou. Firma se zaměřuje především na mladší generaci - proto v nabídce dominují zejména lifestylové džíny. Značka je v Itálii i ve světě známá zejména tím, že působí jednoduše, stylově a je použitelná při mnoha příležitostech.

Ssponzorství

Sponzorství je velmi efektivní způsob reklamy. Gas mj. sponzoruje i tým Repsol Honda Moto GP.

Oficiální stránka značky: gasjeans.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky
Oficiální Google+ značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Gas ve Vašem okolí.

Boty Gas v naší nabídce

GAS Iris_99

Gas Iris jsou moderní dámské sandály na platformě. Tyto stylové sandály rozzáří letní outfit, avšak poskytují stabilitu noze propracovaným systémem řemínků. Tato elegantně řešená obuv pro každou ...

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.