Dětské kopačky

Hodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...
Zvolte si jiné značkové kopačky:Adidas

Na sportování pro nejmenší a na míčové hry jsou určeny dětské kopačky. Ty nabízejí jednak sportovní obchody, ale i několik prodejen s dětskou obuví, které mají širší sortiment. Většinou jsou v nabídce nejznámější značky kopaček, přičemž každý model se může specializovat na něco jiného.

Volejbal, fotbal, házená

Několik výrobců se specializuje právě na tyto tři druhy sportů a také proto lze nalézt kopačky buď multifunkční, čili na několik sportů, nebo na druhou stranu i modely, které se hodí pouze na jeden druh sportu, nejčastěji na fotbal. Zde je třeba ještě rozeznávat mezi modely indoor a outdoor.

Za dobrou cenu …

Výprodej nabízí možnost koupit si i jinak drahé značkové kopačky za poměrně přijatelné ceny a mnoho lidí hledá na internetu. Akce může být v běžných i internetových sportovních prodejnách a je už jen otázkou času, jak ji využít a kdy. Eshopy ale i bazary nabízejí také velký výběr.

Jaké značky vybírat?

Nejčastěji se prodávají značky Nike, Adidas a Puma. Tito výrobci mají nejširší výběr modelů různých kopaček, od klasických, přes turfy až po multifunkční modely bot. Velikost je nejčastěji v rozmezí od 25 do 36, neboť větší modely jsou již určeny pro mládež nebo dorost.

Adidas Samba Suede

halove-kopacky-adidas-samba-suede

Adidas Samba Suede jsou dětské halové kopačky, určené např.. na sálový fotbal, volejbal, házenou a pod. Vrchní část bot je vyrobena ze semiše - kůže nubuk. Podešev je gumová, poskytuje výbornou ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.