Boty DC

DCHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

DC je americká značka obuvi, která vznikla v roce 1993 v Kalifornii. Firmu založili Ken Block a Damon Way.

Moderní doba vyžaduje moderní obuv. Časy, kdy módě vládl klasický styl jsou už dávno pryč. Módu mladých mají plně v rukou mladí lidé a ti se většinou věnují různým extrémním sportům, jako je skateboarding či snowboarding.

DC je výrobce obuvi právě pro tyto netradiční či extrémní sporty. Samozřejmě že to neznamená, že obuv značky je určena pouze pro lidi, kteří se bez svého skateboardu nepohnou ani na krok. Právě naopak. Výrobky značky jsou určena pro všechny mladé lidi, kteří mají rádi svobodu a občas vyzkoušejí i něco neobvyklého, něco z nabídky extrémních sportů.

V nabídce společnosti DC naleznete širokou paletu tenisek pro různé extrémní sporty, které však jsou běžně nošeny i lidmi, kteří ke sportu velmi neinklinují. DC obuv je možné v Česku zakoupit v každém lepším skate shopu nebo hip hop obchodě. V případě nutnosti je možné nakupovat i přímo na americké internetové stránce společnosti.

Značka je vysoce specializovaná. Firma za touto značkou nenabízí běžnou obuv. DC se zaměřuje výlučně na akční sporty. Značku tak nejčastěji najdete na skateboardista či snowboardista. Společnost DC kromě sportovní obuvi vyrábí a prodává i oblečení a různé módní doplňky.

Co znamená zkratka DC?

DC je zkratka výrazu "Droors clothing", což byl i původní název firmy. Dnes však Droors clothing neexistuje. Máme zde pouze slavnou značku DC.

V roce 2004 byla značka DC prodána společnosti Quicksilver. Tato firma má v portfoliu kromě stejnojmenné značky i značku určenou pro mladé aktivní ženy Roxy.

DC, podobně jako mnohé další značky, se snaží oslovovat lidi i sponzoringem více sportovců. Podporuje individuálních sportovců, národní i mezinárodní týmy.

Oficiální stránka značky: dcshoes.com
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

V naši databáze se prozatím nenachází žádna prodejna bot značky DC.

Boty DC v naší nabídce

DC Trase Tx Se dark denim

Skate obuv pro chlapce a muže vyrobena z pevné textilie od značky DC. Boty mají vulkanizovanou a tlustou podrážku pro pohodlné nošení a maximální stabilitu při nošení, jsou na tkaničky, jsou nízké pod ...

DC Crisis bright-blue

Lehké modré stylové tenisky pro volný čas a běžné nošení například do města od značky DC. Tenisky mají bílou flexibilní podrážku, jsou semišové, kolem kotníku je příjemné a měkké polstrování ...

DC Lodge

DC Lodge jsou dámské boty DC nebo také stylové dámské sněhule. Povrch bot je z nylonu, aby byla zajištěna voděodolnost. Výhodou je snadné nazouvání do boty. Horní lem boty zdobí umělá kožešina. ...

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.