Boty Clarks

ClarksHodnocení: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Začalo to zábleskům inspirace. V roce 1825 ve vesnici Somerset pracoval James Clark v koželužně, kterou vlastnil jeho bratr Cyrus. Mezi ovčími koberci zbývaly odřezky, které se začaly hromadit, dostal James nápad a ušil ovčí botu. V posledních letech 20. storočia čelila značka Clarks těžkým rozhodnutím. Nastaly významné změny ve struktuře obchodu, aby společnost mohla nadále zůstat konkurenceschopná. S neochotou se přesunula výroba do Portugalska. Nová technologie state - of - the - art zařízení neznamená jen přední příčky ve výrobě obuvi ve Velké Británii. S pokračujícím růstem prodeje v Severní Americe, západní a východní Evropě, Indii a Číně, je značka Clarks také největší světovou neformální obuvnickou firmou a čtvrtou největší obuvnickou společností na světě. Obuv a boty Clarks najdete v prodejných ve více městěch v ČR včetne hlavního města Praha.

Oficiální stránka značky: clarks.co.uk
Oficiální Facebook značky
Oficiální Twitter značky

Vyhledejte prodejnu bot ve svém okolí

Přehled prodejen bot značky Clarks ve Vašem okolí.

Zkušenosti a názory:

 1. Soňa Čeplivá

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat kestli mám ještě šanci
  koupit kozačky zn. Clarks, které jsem viděla v neděli v Tescu. Když jsem tam šla v úterý, už byly jako zimní kolekce někam odvezeny.
  Chtěla jsem je koupit pro dceru, chteml jsme pro ně zahít spolu aby si je mohla vyzkoušet. Můžu ještě tyto kozačky někde sehnat?
  Děkuji za odpověď.
  Čeplová

Napsat komentář ke značce

Pokud máte zkušenosti s touto značkou bot, kvalitou vyhotovení, případně s reklamací, budeme rádi, pokud se podělíte s ostatními návštěvníky.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Pridejte komentář do diskuse a zdelte své zkušenosti zde.